KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396163
nr 1539 6163
Nils Gunnar Zander
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1998. Olja på duk, 75x75 cm, oramad
Nils Gunnar Zander, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:16:35
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Nils Gunnar Zander
Läs mer om Nils Gunnar Zander